تماس با مسئولینارتباط با ماعضویت و ورود اعضاعضویت و ورود اعضانقشه سایتنقشه سایتاعضا هیئت علمیاعضا هیئت علمیدانشجویاندانشجویانصفحه اصلی
En/Ar
 
جستجو:
مرکز رشد و کارآفرینی
height=25
1397/01/19 تاریخ:
دكترستاري: زيست‌ بوم فناوري كارآفريني در حال شكل‌ گيري و بلوغ است /img/NoImage.jpg
 
 

معاون علمي و فناوري رئيس جمهور گفت: اقتصاد دانش‌بنيان مستلزم شكل‌گيري زيست‌بوم فناوري كارآفريني است و رشد روزافزون استارتاپ‌ها و شركت‌هاي دانش‌بنيان نشان مي‌دهد اين زيست بوم در حال شكل گيري و بلوغ است.


به گزارش خبرگزاري فارس، سورنا ستاري معاون علمي و فناوري رئيس جمهور با تأكيد بر اجرايي كردن شعار سال از سوي نهادها گفت: مقام معظم رهبري امسال را سال توجه به توليد داخلي نام نهادند و از اين رو حمايت از كسب‌وكارهاي فناورانه نيز بايد بيش از پيش در دستور كار قرار گيرد.

وي افزود: كسب و كارهاي فناورانه خدماتي بايد توسعه يابد همانطور كه بسياري از استارتاپ‌هاي موفق دنيا در حوزه خدمات فعال هستند و ورود به حوزه كسب و كارهاي فناورانه و توليدي فناور، مستلزم توسعه اين كسب و كارها است.

ستاري، پيوند ميان ايده‌هاي فناورانه و بازار رقابت را مهم‌ترين چالش كسب و كارهاي دانش بنيان خدماتي برشمرد و اظهار داشت: در اين راستا استارتاپ‌هاي خدماتي مي‌توانند نقش مهمي ايفا كنند.

معاون علمي و فناوري رئيس‌جمهور با بيان اينكه توسعه رقابت‌هاي فناورانه زمينه ساز توجه نگاه‌ها به سوي توانمندي‌ها و ظرفيت‌هاي جوانان خلاق كشور است، گفت: كشور نيروهاي انساني جوان و خوبي دارد و بايد اين افراد وارد بخش‌هاي صنعتي شوند.

وي عنوان كرد: اقتصاد دانش‌بنيان مستلزم شكل‌گيري زيست‌بوم فناوري كارآفريني است و رشد روزافزون استارتاپ‌ها و شركت‌هاي دانش‌بنيان نشان مي‌دهد اين زيست بوم در حال شكل گيري و بلوغ است. 
72 تعداد بازدید:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal